BERGFEX: Buch in Tirol: Urlop Buch in Tirol - Podróże Buch in Tirol

Silberregion Karwendel

Buch in Tirol

560m
Mapa
Schowaj mapę

Buch in Tirol

560m

Buch bei Jenbach

Miejscowość położona jest na wysokości 560 m n.p.m., w spokojnej okolicy u podnóży pasma Kellerjoch. Liczące 2400 mieszkańców Buch to jeszcze nieznane całemu światu miejsce, gdzie w spokoju można spędzić urlop, z dala od stresu i pośpiechu.

Buch i jego pięć dzielnic: Buch, St. Margarethen, Maurach, Troi i Rotholz wspomina się jako miejsca występowania bardzo starych kopalni regionu Schwaz – Brixlegg. Dowodem na to jest odkrycie w Obertroi miejsc eksploatacji i sprzętu do wydobywania kruszcu.

Największy rozkwit przemysły wydobywczego przypadł tu na XV w., kiedy to w Ringenwechsel szukano miedzi i srebra. Małe domki górnicze i opuszczone sztolnie przypominają o tamtych czasach.

Do ruin zamku Rottenburg prowadzi trasa, wzdłuż której ustawiono rzeźby aż do słynnego najwyższego świerku w Tyrolu. Rottenburg skupiający w średniowieczu szlachtę i arystokrację był ośrodkiem władzy w Tyrolu i miejscem rozkwitu gospodarczego. Święta Notburga spędziła tu w XIII w. około 20 lat służąc grafowi Rottenburg. Ku jej czci utworzono trasę nosząca imię św. Notburgi. Rodziny i seniorzy oprócz wędrówek do ruin zamku Rottenburg chwalą sobie wycieczki do wodospadu Buch.

Wykorzystaj centralne położenie miejscowości Buch, by poznać okolicę regionu wakacyjnego Silberregion Karwendel! Tu można szybko dotrzeć do szlaków wycieczkowych po Tyrolu, które na zawsze pozostaną w pamięci. Niebanalne wycieczki rowerami górskimi można rozpocząć już z miejsca swojego noclegu. Buch oferuje także wiele spokojnych miejsc i dobre trasy wędrówkowe pozwalające na podziwianie piękna przyrody. Dla amatorów nordic walking przygotowaną ciekawą trasę spacerową ze specjalnymi oznakowaniami.

Szczególną uwagę na miejscowość Buch powinni zwrócić miłośnicy sportów zimowych, obojętnie czy uprawiają narciarstwo zjazdowe, biegowe, jazdę na łyżwach czy chcą rozkoszować się górskim światem Tyrolu idąc na wycieczki na rakietach śnieżnych. W Buch oferta jest tak ciekawa, że czasem trudno się zdecydować. Można szybko dotrzeć do leżących w pobliżu terenów narciarskich, własnym samochodem lub skibusem. W 5, 10 minut miłośnicy łyżew mogą dojechać do trzech lodowisk znajdujących w okolicy. Kto preferuje ciszę i spokój może wybrać się na wycieczki po świeżym śniegu na rakietach śnieżnych.

Zarezerwuj sobie czas, by przeżyć piękno przyrody wszystkimi zmysłami i rozkoszuj się niezapomnianym urlopem i tyrolską gościnnością w Buch.

Ocena 3,8
Moja ocena:

Wskazówki do spędzania wolnego czasu Buch in Tirol

Buch in Tirol

Alle Freizeittipps anzeigen


Kontakt Buch in Tirol

TVB Silberregion Karwendel
Münchner Straße 11, A-6130 Schwaz

Telefon
+43 5242 63240
FAKS
+43 5242 63240 99
Strona startowa
https://www.silberregion-karwendel.com/de-at/da...
E-Mail
info@silberregion-karwendel.com

Zapytanie i Zamówienie prospektu Noclegi

Kolejki górskie Sezon letni
  • Schwaz-Pill - Kellerjochbahn
    03.07.2021 - 03.10.2021 (1 Wyciąg)
Unterkünfte finden Buch in Tirol
Ostatnia ocena

Keine Einträge gefunden.

Es wurden %count% Einträge gefunden. Bitte Suche verfeinern.

Lokale Suchergebnisse (Odległość <= 25km)

Więcej wyników (Odległość > 25km)

Wszystkie %count% Wyniki wyszukiwania

%name% %region%
%type% %elevation%