BERGFEX: Gallzein: Urlop Gallzein - Podróże Gallzein

Silberregion Karwendel

Gallzein

825m
Mapa
Schowaj mapę

Gallzein

825m

Gallzein leży na płaskowyżu rozciągającym się w północnej części Alp Tuxertalskich, nad rzeką Inn. Zamieszkały obszar miejscowości to siedem dzielnic, do których można dotrzeć jadąc ze Schwaz lub Buch koło Jenbach. Górski potok Bucherbach, nazywany przez tutejszych mieszkańców także Schwadererbach płynie głęboką fosą przez sam środek gminy i wpada w miejscowości Buch do rzeki Inn. Po wschodniej stronie fosy leżą przysiółki Hochgallzein, Niederleiten i Schöllerberg, a na zachód przysiółki Kogelmoos, Hof, Wahrbühel i Gattern z Nasen, Axdorf i Gasteig.

Gallzein ze swoimi zaledwie 500 mieszkańcami należy do małych i spokojnych miejscowości wypoczynkowych.

Bez względu na wybrany rodzaj zakwaterowania, w wiejskiej gospodzie, prywatnej kwaterze czy mieszkaniu wakacyjnym przyjaźnie nastawieni gospodarze zapewniają gościom doskonałą opiekę.

Latem można znaleźć tu wiele możliwości wypoczynku na łonie natury. Piękno przyrody można podziwiać podczas spacerów, uprawiając nordic walking, na wędrówkach pieszych i wycieczkach w góry lub na rowerach górskich. Trasy, wzdłuż których ustawiono wiele ławek do wypoczynku, są dobrze utrzymane oraz oznakowane i prowadzą do pięknego górskiego świata. Wypoczywaj tutaj na urlopie, ciesz się słońcem i widokiem na dolinę z płaskowyżu Gallzein! W regionie wakacyjnym Silberregion Karwendel znajdują się ponadto liczne, atrakcyjne i godne zobaczenia zabytki.

Gallzein oferuje także zimą urozmaicony urlop! W samym Gallzein znajduje się tor saneczkowy i trasa do narciarstwa biegowego. Saneczkarze z Gallzein odnoszą zwycięstwa a sam tor saneczkowy wykorzystywany jest do międzynarodowej reklamy. Trasa biegowa z panoramą na Karwendel i Rofan zachęca do uprawianie tego zimowego sportu. Do tras zjazdowych natomiast można dotrzeć samochodem w zaledwie kilka minut.

Ocena
Moja ocena:

Wskazówki do spędzania wolnego czasu Gallzein

Alle Freizeittipps anzeigen


Kontakt Gallzein

TVB Silberregion Karwendel
Münchner Straße 11, A-6130 Schwaz

Telefon
+43 5242 63240
FAKS
+43 5242 63240 99
Strona startowa
https://www.silberregion-karwendel.com/de-at/da...
E-Mail
info@silberregion-karwendel.com

Zapytanie i Zamówienie prospektu Noclegi

Kolejki górskie Sezon letni
  • Schwaz-Pill - Kellerjochbahn
    04.07.2020 - 04.10.2020 (1 Wyciąg)
Unterkünfte finden Gallzein
Ostatnia ocena

Keine Einträge gefunden.

Es wurden %count% Einträge gefunden. Bitte Suche verfeinern.

Lokale Suchergebnisse (Odległość <= 25km)

Więcej wyników (Odległość > 25km)

Wszystkie %count% Wyniki wyszukiwania

%name% %region%
%type% %elevation%