Ośrodek narciarski Tanvaldský Špičák / Jizerky

Logo Tanvaldský Špičák / Jizerky
Logo Tanvaldský Špičák / Jizerky

Informacje

Skiaréna Jizerky to ośrodki sportów zimowych Tanvaldský Špičák i Severák połączone jednolitym systemem karnetowym wspólnym karnetem. Ośrodki sportów zimowych oraz tor saneczkowy w Janovie obsługuje również skibus, kursujący od sezonu zimowego 2011/2012. Skibusem można rano wyjechać z Severáku na Tanvaldský Špičák. Tam zaś mogą wsiąść rodziny z dziećmi, narciarze oraz osoby zainteresowane...

Czytaj więcej
Informacje

Skiaréna Jizerky to ośrodki sportów zimowych Tanvaldský Špičák i Severák połączone jednolitym systemem karnetowym wspólnym karnetem. Ośrodki sportów zimowych oraz tor saneczkowy w Janovie obsługuje również skibus, kursujący od sezonu zimowego 2011/2012. Skibusem można rano wyjechać z Severáku na Tanvaldský Špičák. Tam zaś mogą wsiąść rodziny z dziećmi, narciarze oraz osoby zainteresowane jazdą na torze saneczkowym w Janovie, których skibus zawiezie na Severák lub pod tor saneczkowy. Z toru saneczkowego skibus wyjeżdża po 2 godzinach z powrotem na Severák oraz na Tanvaldský Špičák. Kurs kończy na trasie z Špičáku na Severák po godzinie czwartej, gdy zamykany jest ośrodek sportów zimowych. Skibus jest bezpłatny dla osób z ważnym karnetem (skipasem). Karnety (skipasy) zakupione na Tanvaldskim Špičáku są ważne również na Severáku bez wyjątków. Nowością tegorocznego sezonu jest również dzień jazd na Tanvaldskim Špičáku ujęty w cenie trzydniowego lub dłuższego karnetu zakupionego na Severáku.

Nasza spółka prowadzi także ośrodek sportów zimowych w Bedřichovie. Tu jednak nie funkcjonuje ten sam system odpraw, a więc nie ma możliwości korzystania z niego na podstawie karnetów z naszych pozostałych ośrodków.

Źródło : Strona domowa ośrodka narciarskiego www.skijizerky.cz/pl/zima/skiarena-15...

Skontaktuj się z nami

SKI Bižu s.r.o.
Pražská 4200/20, 466 01 Jablonec nad Nisou
+420 483 710 999
+420 731 412 102
http://www.skijizerky.cz/cz/zima/skiarena/ski-a...
Logo
Loteria
Produkt-Paket für die ganze Familie
Primavera XXL-Gewinnspiel
Narty, śnieg i pogoda

Narty, śnieg i pogoda

Narty, śnieg i pogoda
Obszerne informacje o wszystkich ośrodkach narciarskich w Europie. Mapy stoków, głębokość pokrywy śnieżnej, kamery internetowe i wiele więcej gwarantują maksymalną zabawę na stokach.
Narty, śnieg i pogoda

Newsletter

Nasz newsletter informuje o atrakcyjnych ofertach wakacyjnych, wydarzeniach, konkursach i nie tylko.
Zapisz się do newslettera
Dziękujemy za rejestrację

Twój adres e-mail została dodana do listy mailingowej.

Ulubione ośrodki narciarskie