Teren narciarski Kronplatz - Dolomiten

Logo Kronplatz - Dolomiten
Logo Kronplatz - Dolomiten
Mapa stoków Ośrodek narciarski Kronplatz - Dolomiten
Informacje dotyczące zaśnieżeniaDzisiaj, 12:32
Dzisiaj, 12:32
Data
50 cm
Góra
5 cm
Dolina
19 z 33
Otwarte wyciągi

Wyciągi

6
4
21
0
0

Godziny Zima

Sezon
25.11.2023 - 14.04.2024
Godziny otwarcia
08:30 - 16:30

Stoki

łatwa
52,1 km (28)
średnia
41,9 km (13)
trudne
26 km (8)
łączna
120 km

Nowości

At the Kronplatz South Tyrol’s biggest snow park is being constructed, the so called „Snowpark Kronplatz“.
The park is going to be built at the ski lift „Belvedere“, the slope is in the south-east and therefore in a sunny position...


Ośrodek narciarski

Atrakcyjną ofertę urlopową stanowi 14 miejscowości w sercu doliny Pustertal. Są to Bruneck-Percha, St. Vigil in Enneberg, Olang, St. Lorenzen, Kiens, Pfalzen, Rasen, Terenten, Antholzertal i Gsieser Tal, Welsberg, Taisten, Gais-Uttenheim i St. Martin in Thurn. W okolicy Kronplatz każdy znajdzie coś dla siebie: spokojnie miejsca dla osób szukających ciszy i pragnących nabrać nowych sił na świeżym powietrzu – nieograniczone możliwości dla każdego, kto szuka wolności – dla osób, które chcą poznać nowych ludzi i zabrać do domu nowe wrażenia – dla smakoszy, którzy mają ochotę pobiesiadować w trakcie urlopu – dla miłośników sztuki, którzy chcieliby poprzebywać w szacownych murach historii – dla wielbicieli rękodzieła artystycznego, którzy poszukują szerokiego wyboru ręcznie tkanych i rzeźbionych wyrobów, ceramiki itp. – dla Pań, które chcą zrobić zakupy w interesujących miejscach – z pewnością także dla Ciebie!
Region narciarski Kronplatz oferuje łącznie ponad 100 km perfekcyjnie przygotowanych stoków narciarskich. 31 nowoczesnych wyciągów prowadzi z trzech stron na szeroki, w większości niezalesiony szczyt tej widokowej góry, charakteryzującej się lekkim spadkiem. Dzięki dużej wydajności przewozowej wynoszącej ponad 63.900 osób na godzinę wyciągi na tym terenie rzadko są w pełni wykorzystywane. Z tego względu prawie w ogóle nie występuje konieczność oczekiwania w kolejce. Najnowocześniejsze kompaktowe urządzenia naśnieżające i wydajne ratraki gwarantują wraz z 300-osobowym zespołem pracowników optymalne warunki na stoku o każdym czasie. Nie można zapomnieć o eldorado dla narciarzy biegowych: dolinie Antholzer znanej z zawodów biatlonowych i dolinie Gsieser. Począwszy od sezonu zimowego 06/07 połączenie z regionem narciarskim Alta Badia i Sella Runde.
Kronplatz - góra numer 1 w Południowym Tyrolu dla osób uprawiających sporty zimowe.

Zaplanuj wakacje

Pokaż wszystkie miejsca zakwaterowania

Kontakt

Skirama Kronplatz
Michael Pacher Str. 11 A, I-39031 Bruneck

Telefon
+39 0474 551500
Informacja o warunkach śniegowych
+39 0474 551500
Strona startowa
https://www.kronplatz.com
Pytania
Kolejki górskie Związek turystyczny
Ocena 4,9
Moja ocena:
Ostatnia ocena

Kamery internetowe

Loteria
2 Ü für 2 PAX oder Skipässe
Gewinnspiel Samnaun