Teren narciarski Świniorka - Dolina Leśnicy

Logo Świniorka - Dolina Leśnicy
Logo Świniorka - Dolina Leśnicy
Aktualne informacjeDzisiaj, 02:49
Dzisiaj, 02:49
Data
-
Góra
-
Dolina
Otwarte wyciągi

Wyciągi

3
0
0
0
0

Godziny Zima

Sezon
-
Godziny otwarcia
08:00 - 22:00

Stoki

Początkujący
brak danych
łatwa
1,7 km
średnia
1,0 km
trudne
brak danych
łączna
2,6 km

Ośrodek narciarski

"Świniorka" 700 m.n.p.m. jest jednym z wzniesień Beskidu Śląskiego, których stoki składają się na dolinę rzeki Leśnicy. Ze względu na dogodne usytuowanie oraz warunki klimatyczne w północno - wschodniej części wzniesienia powstała stacja narciarska.

Obecnie stacja narciarska wchodzi w skład Kompleksu Rekreacyjno-Wypoczynkowego "Dolina Leśnicy" i dysponuje czterema naśnieżanymi trasami zjazdowymi o łącznej długości blisko 2km, obsługiwanymi przez trzy wyciągi talerzykowe, jeden wyciąg zaczepowy oraz wyciąg do jazdy na "oponach". Szerokie polany zapewniają sprzyjające warunki jazdy na nartach zarówno dla narciarzy początkujących jak i zaawansowanych.

Bezpośrednio na stokach narciarskich przy stacji dolnej i w środkowej części stoku usytuowane są bary serwujące ciepłe napoje oraz gorące przekąski. U podnóża stoków funkcjonuje restauracja "Leśna" zrealizowana z myślą zarówno o gościach ośrodka jak i narciarzy korzystających ze stacji narciarskiej. Smaczne tradycyjne dania, wystrój wnętrza oraz ciepło kominka zapewniają przyjemne spędzenie czasu.

Źródło: "Strona WWW Dolina Leśnicy" (www.dolinalesnicy.pl/sn/)

Kontakt

Informacja o warunkach śniegowych
+48 693 208 472
Strona startowa
http://www.dolinalesnicy.pl/sn/
Pytania
Kolejki górskie Związek turystyczny
Ocena 4,7
Moja ocena:
Ostatnia ocena
Loteria
2 Ü für 2 PAX oder Skipässe
Gewinnspiel Samnaun