Teren narciarski SKICENTRUM Deštné

Logo SKICENTRUM Deštné
Logo SKICENTRUM Deštné
Aktualne informacjeDzisiaj, 07:04
Dzisiaj, 07:04
Data
-
Góra
-
Dolina
Otwarte wyciągi

Wyciągi

7
1
0
0
0

Godziny Zima

Sezon
-
Godziny otwarcia
09:00 - 21:00

Stoki

Początkujący
brak danych
łatwa
2,6 km (4)
średnia
0,9 km (1)
trudne
1,5 km (2)
łączna
4,9 km

Ośrodek narciarski

SKICENTRUM Deštné v Orlických horách (Deštné w Orlickich Górach) jest w pełni wyposażonym ośrodkiem sportów zimowych. Jeden skipass obejmuje pięć sztucznie zaśnieżonych tras zjazdowych o różnym poziomie trudności. Dla miłośników freestyle’u jest tu pierwszej klasy, profesjonalnie utrzymywany każdego dnia snowpark z licznymi skoczniami i przeszkodami. Miłośnicy narciarstwa biegowego mogą skorzystać z ponad 100 km ratrakowanych tras lub sportowych tras (okręgów) biegowych w samym ośrodku.

Dużą popularnością cieszą się także wieczorne zjazdy na nartach przy wyciągu krzesełkowym, który w sezonie jest otwarty w godz. od 18.00 do 21.00. Oświetlone trasy zjazdowe – sportowa (czerwona) i turystyczna (niebieska) o całkowitej długości 2 100 m – tworzą jedną z najdłuższych tras wieczornych w Czeskiej Republice.

W samym ośrodku znajduje się bardzo dobra szkoła narciarska i snowboardowa z certyfikatem APUL, która ma do dyspozycji między innymi dwa własne wyciągi linowe z dziecięcym placem zabaw. W ośrodku mieści się także profesjonalnie wyposażony serwis z wypożyczalnią wszelkiego sprzętu.

Charakterystyczna dla Deštnégo jest przyjemna, spokojna atmosfera oraz całkowicie darmowy parking blisko tras zjazdowych. Gości usatysfakcjonują także różnorodne możliwości zakwaterowania i wyżywienia.

Źródło : Strona domowa ośrodka narciarskiego www.skicentrumdestne.cz/index.php?lan...

Kontakt

SKICENTRUM Deštné
CZ-517 91 Deštné v Orlických horách

Telefon
+420 492 601 601
Informacja o warunkach śniegowych
+420 492 601 601
Strona startowa
http://www.skicentrumdestne.cz/
Pytania
Kolejki górskie Związek turystyczny
Ocena 3,0
Moja ocena:

Kamery internetowe

Loteria
2 Nächte für 2 Personen, inkl. HP
Gewinnspiel: Alpinhotel Pacheiner auf der Gerlitze