Teren narciarski Salamandra

Logo Salamandra
Logo Salamandra
Informacje dotyczące zaśnieżeniaDzisiaj, 15:09
Dzisiaj, 15:09
Data
40 cm
Góra
30 cm
Dolina
0 z 2
Otwarte wyciągi

Wyciągi

1
1
0
0
0

Godziny Zima

Sezon
16.12.2023 -
Godziny otwarcia
08:30 - 15:30

Stoki

Początkujący
brak danych
łatwa
brak danych
średnia
1,4 km (1)
trudne
brak danych
łączna
1,4 km

Nowości

Sprzedaż online karnetów narciarskich w lepszych cenach na skipas.salamandra.sk/


Ośrodek narciarski

Witamy w ośrodku narciarskim SALAMANDRA Resort, położonym wśród wyjątkowej przyrody Wzgórz Szczawnickich, w pobliżu historycznie znaczącego miasta Bańska Szczawnica. Nowoczesny i wysokiej jakości technicznie ośrodek oferuje narciarzom idealne wrażenia sportowe na umiarkowanie wymagających stokach w wyjątkowym otoczeniu z niezwykłym dziedzictwem historycznym.

Ośrodek SALAMANDRA jest najbardziej wysuniętym na południe ośrodkiem na Słowacji. Dzięki temu jest najbliżej położonym ośrodkiem narciarskim z kolejką linową dla narciarzy z zachodniej i południowej Słowacji. Jest to jeden z najciekawszych ośrodków narciarskich na Słowacji ze względu na północno-zachodnią orientację stoku narciarskiego, optymalną trudność i stosunkowo mroźną zimową pogodę.

Ośrodek narciarski jest szczególnie odpowiedni dla rodzin z dziećmi, o czym świadczy również otwarcie nowego, rodzinnego hotelu Salamandra. Dzieci do 12. roku życia przebywają w nim bezpłatnie, dostępne jest centrum odnowy biologicznej dla dzieci ze specjalnie dostosowanymi temperaturami i szeregiem zabiegów, a animatorzy i hotelowa maskotka Salamandrik są dostępni przez cały rok.
Ośrodek jest atrakcyjny ze względu na nowoczesny czteroosobowy wyciąg krzesełkowy z bąbelkami, bezdotykowy system kołowrotów, nowoczesny system naśnieżania, naturalne jezioro, tzw. taich, oraz wysokiej jakości udogodnienia niezbędne do profesjonalnego funkcjonowania w sezonie zimowym.

Oddanie się sportowemu relaksowi w ośrodku SALAMANDRA oznacza czerpanie energii z wyjątkowej harmonii szczawnickiej przyrody i ducha górniczej historii, wspartej profesjonalną opieką i wysokiej jakości usługami nowoczesnego rodzinnego kurortu.

Źródło: www.salamandra.sk

Kontakt

Salamandra Resort
Horný Hodrušský tajch, SK-96661 Hodruša Hámre

Telefon
+421 905 398 718
Informacja o warunkach śniegowych
+421 905 398 718
Strona startowa
https://www.salamandra.sk/
Pytania
Kolejki górskie Związek turystyczny
Ocena 3,0
Moja ocena:
Ostatnia ocena

Kamery internetowe

Loteria
2 Nächte für 2 Personen, inkl. HP
Gewinnspiel: Alpinhotel Pacheiner auf der Gerlitze