Każda przygoda zaczyna się na bergfex

Adrenalina, akcja lub przygoda - tysiące entuzjastów sportu codziennie szuka niezapomnianych wrażeń na bergfex.

Dzięki szerokiej i oddanej bazie użytkowników, bergfex oferuje idealną platformę do zaprezentowania swoich usług i ofert użytkownikom poszukującym wakacji. Stań się częścią codziennych podróży odkrywczych, które rozpoczynają się na bergfex.

Bądź znaleziony przez aktywnych wczasowiczów na bergfex

Zainteresowanie podróżami

Zaprezentuj swoją ofertę wakacyjnym gościom, którzy szukają na bergfex informacji o możliwościach spędzania wolnego czasu w Twoim regionie.

120 kategorii

Wybierz spośród ponad 120 kategorii i tematów pod którym chciałbyś być znaleziony.

Ruch w witrynie

Przekieruj użytkowników bergfex bezpośrednio na swoją stronę internetową lub skontaktuj się z nimi za pośrednictwem naszego formularza zapytania o rezerwację.

Oferty reklamowe

Szczegółowo informuj gości o swoich usługach: Ceny, oferty kursów, stawki za wynajem i inne.

Fascynacja sportem i przygodą łączy naszą grupę docelową

Rodziny

Dla młodych i starszych -
Zbieranie wrażeń i doświadczeń

Aktywny sportowiec

W poszukiwaniu
następna przygoda

Para

Wakacje i aktywności
dla miłośników przyrody

Grupy

Przyjaciele, współpracownicy
lub zajęcia szkolne

Na bergfex entuzjaści sportu i aktywni urlopowicze z regionu alpejskiego podążają za swoją pasją.

38,5% z Niemiec

29,8 % z Austrii

8,1% ze Szwajcarii

4,3% z Włoch

19,3% z innych krajów

0
milion

Odwiedzający witrynę

0
milion

Odsłony

0
milion

Użytkownik aplikacji

Liczby użytkowników rocznie w roku finansowym 2022/2023

Reklamuj swoje zajęcia rekreacyjne

Rejestracja jest prosta i zajmuje tylko chwilę. Wprowadź podstawowe informacje i wybierz dane logowania. Następnie możesz zareklamować swoją szkołę sportową, sklep sportowy lub ofertę rekreacyjną ze zdjęciami, filmami, opisem, cenami i stawkami.

od 145,- € opłaty rocznej

często zadawane pytania

Z ponad 63 milionami odwiedzających i 790 milionami odsłon jesteśmy największą platformą sportów letnich i zimowych w Europie. Zgodnie z mottem "Zanim pójdziesz w góry, wejdź na bergfex", możesz dotrzeć do swoich klientów w najlepszym możliwym momencie - dokładnie wtedy, gdy zaczynają szukać informacji na temat swoich podróży. bergfex oferuje zatem idealną okazję do nawiązania kontaktu z przyszłymi klientami.

Nie, w bergfex nie ma żadnych prowizji dla Ciebie ani Twoich klientów. To odróżnia nas od wielu innych dostawców. Nie ma żadnych dodatkowych opłat oprócz opłaty rocznej.

Tak, można u nas prezentować dowolną liczbę sklepów spotowych lub ofert rekreacyjnych. W zależności od liczby wpisów na liście otrzymasz rabat ilościowy w wysokości do 20%.

Mamy specjalną ofertę dla wypożyczalni sprzętu narciarskiego, które chciałyby być wymienione na naszej stronie internetowej. Za dopłatą w wysokości 150,- € zostaniesz również wymieniony w popularnej sekcji "Wypożyczalnia nart" i będziesz mieć możliwość umieszczenia linku do strony rezerwacji wypożyczalni nart na swojej stronie głównej.

Ta dodatkowa obecność oferuje doskonałą okazję do skutecznego zaprezentowania asortymentu produktów i zwrócenia się do klientów w ukierunkowany sposób.

Wspieramy
Twoja wizja

Podczas osobistych konsultacji wspólnie opracowujemy spersonalizowaną ofertę, która idealnie pasuje do Twoich celów marketingowych.

lub napisz do nas na adres e-mail:
© 2023 bergfex
Pobierz aplikację
1. otworzyć aplikację caméra na smartfonie
2 Ustaw kamerę w kierunku kodu QR
3. pobierz bergfex: randonnée & trace GPS